Palladium

Zespół Chemia - koncert w Palladium
Premiera nowej płyty "O2"

25.10.2011, Palladium, godz. 20:00.
Goście specjalni: Marek Piekarczyk, Marek Raduli.

Bilety w przedsprzedaży: Normalny 15zł, studenci 10zł
Bilety w dniu konertu: Normalny 20zł, studenci 15zł

Biografia zespołu Chemia

Zespół "Chemia" powstał w 2007 roku w Warszawie, z inicjatywy Wojtka Balczuna i Zbyszka Krebsa. W 2009 roku skompletowano skład i rozpoczęto prace nad materiałem. 2010 rok przyniósł wydanie dwóch singli - "Mantra" i "Jeden Świat" oraz wydanie pierwszej płyty "Dobra Chemia". W jednym z utworów gościnnie zaśpiewał Marek Piekarczyk - legenda polskiego rocka. W tym samym roku Chemia uczestniczyła w festiwalu Top Trendy i w trasie koncertowej z Kobranocką. Rok 2011 zespół rozpoczął od sylwestrowego występu w TVP2, a następnie gościnnie wystąpił podczas polskich eliminacji do Eurowizji. Po prestiżowym koncercie w Trójce, w zespole zmienił się wokalista - Marcina Koczota zastąpił Łukasz Drapała. Wiosną zespół wyruszył w trasę z TSA. W trakcie nagrań anglojęzycznej wersji płyty, Chemia otrzymała zaproszenie na May Rock Festival w Neuss koło Diseldorfu oraz wrześniowy festiwal Kaarst Total (Niemcy). Po koncercie na warszawskich Juwenaliach 2011 roku zespół koncentrował się na przygotowaniach materiału do płyty, ale w międzyczasie Chemia wystąpiła w kilku dużych wydarzeniach m.in. Lato ZET i DWÓJKI – ZIELONA GÓRA 2011, SEVEN FESTIVAL - WĘGORZEWO 2011, HITY NA CZASIE - INOWROCŁAW 2011. LATO Z RADIEM 2011 - MIELNO, ŚWIERADÓW, Karrst Tootal 2011 ( Niemcy ). W tym samym czasie podpisane zostały bądź są finalizowane umowy zpromotorami z USA, Kanady i RPA.

Aktualnie zespół zakończył nagrania materiału płytowego znanego z "Dobrej Chemii" w dwu wersjach językowych - po polsku i po angielsku, jednocześnie nagrywając dwa teledyski: "Tacy inni" i "Nie ma świetych miejsc". Premiera płyty "O2" zaplanowana jest na 25.10.2011.

Skład zespołu: Łukasz "Węgorz" Drapała - wokal, Wojtek Balczun - gitara, Zbyszek Krebs - gitara, Krzysztof Jaworski - bas, Rafał Stępień - klawisze, Adam Kram - perkusja.

Oficjalna strona zespołu Chemia | Chemia na facebooku

Chemia - galeria:

Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2 Koncert zespół Chemia w Palladium Warszawa premiera płyty O2

Palladium:

qr code

Wyświetl większą mapę
New Media Creation Group 99rent Samorząd UW Żywiec Palladium
Klub Hybrydy Klub Proxima students.pl Uniwerek TV ISIC Warszawa Informator

Zespół CHEMIA na Youtube